5 Adımda Güzellik rehberi ! Işıldayacaksınız !

Advertisement

Kış ayları boyunca tenimiz solgun görünmeye daha meğillidir.

Hava derecesinin tek rakamlı olduğu bu aylarda, güneşi daha az görmemiz, sağlıklı ışıltımızın solup gitmesine neden olur! Neyse ki, kış aylarında da ışıldayabiliriz... Bunun için şimdiden makyaj tekniklerine teşekkürler! Işığı yansıtan güzellik ürünleri ile, gündelik görünümümüzü anında parlatabiliriz! İşte bizim önerilerimiz...

Far

Göz çevreni aydınlatmak için, ışıltılı farlara yönel. Açık bej ışıltılı göz farıyla gözlerinin iç köşelerine küçük bir dokunuş yapmak, anında daha aydınlık bakışlar elde etmeni sağlayacak.

Allık

Işığı yansıtan pigmentlerle zenginleştirişmiş, ışıltılı bir allıkla tenine sağlıklı bir sıcaklık katarken, yorgunluk izlerini de maskelersin. Kısa saç makyajına allık çok yakışıyor! Geniş bir makyaj fırçası ile allığını elmacık kemiklerinin üzerine uygula ve nazikçe dağıt.

Işıltı

Davetler için, en büyük silahlarımızı cepheye taşımaya hazırız! Bununla tabii ki ışıltılardan söz ediyoruz! Tüm yüzüne ya da sadece göz çebrene uygulayarak yazın ışıltısını cildine geri kazandır.

Aydınlatıcı

Her zaman söylediğimiz gibi: aydınlatıcılar makyaj çantamızın olmazsa olmazı! Yüzünün yüksekte kalan noktalarına uygulandığında (elmacık kemikleri, burun kemiği, kaş kemiği, dudak üstü), bu ürün cildine anında aydınlık katıyor.

Dudak parlatıcısı

Ruj sürmekten çok daha kolay olan dudak parlatıcıları saniyeler içinde tüm ilgiyi dudaklarına çekmene yardımcı oluyor! Bir iki dudak parlatıcısı dokunuşu, ve işte bu kadar.

Güzellik Rehberi

Advertisement