Ad Astra - Yıldızlara Doğru Filmi Türkçe Altyazılı

Advertisement

Ad Astra - Yıldızlara Doğru Filmi Türkçe Altyazılı - Asker bir mühendis; 20 yıl önce uzayda hayat aramak için çıktığı görevde kaybolan babasını galakside aramaya başlar.

Ad Astra - Yıldızlara Doğru Filmi Türkçe Altyazılı - Asker bir mühendis; 20 yıl önce uzayda hayat aramak için çıktığı görevde kaybolan babasını galakside aramaya başlar.

Brad Pitt ve Tommy Lee Jones James Gray’in yeni filminde başrolü birlikte paylaşmaya hazırlanıyor. Eylül ayında prodüksiyonu başlaması planlanan bilim kurgu filmi Ad Astra; Inglorious Basterds, Tree of Life, Moneyball, World War Z, 12 Years a Slave, Fury, The Big Short, Allied gibi pek çok önemli filmde sinema tarihine adını yazdıran Brad Pitt ve “Siyah Giyen Adam”, Akademi Ödülü, Altın Küre Ödülü, Emmy Ödülü ve Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü kazanmış ünlü aktör Tommy Lee Jones’u başrolüne koyarak güçlü bir çıkış yapma hazırlığında.

 

Deadline’ın haberine göre New Regency prodüksiyonu Jones’u 20 yıl önce oğlunu (Pitt) Neptün’deki dünya dışı canlıları araştırması için terk eden bir baba rolünde karşımıza çıkartıyor. Roy McBride (Pitt) yıllar sonra babasına ne olduğunu araştırmak için yola düşer...

Gray, son olarak The Lost City of Z filmini yazarak yönetmenliğini üstlenmişti. Yönetmen ayrıca Fringe dizisinin yazarı Ethan Gross ile birlikte Ad Astra’nın da senaryosunda kalem oynatıyor. Brad Pitt son olarak Netflix ekranlarında David Michôd’un War Machine filmi ile gündemdeydi. Ünlü oyuncu ayrıca merakla beklenen David Fincher’ın World War Z serisi için de çalışmalarına devam ediyor.

Ad Astra - Yıldızlara Doğru Filmi Türkçe Altyazılı Asker olan Roy McBride 20 yıl önce uzayda hayat aramak için çıktığı görevde kaybolan babasını galakside aramaya başlar... Brad Pitt, Tommy Lee Jones ve Liv Tyler'ın başrollerini paylaştığı Yıldızlara Doğru 20 Eylül'de sinemalarda! Yönetmen James Gray Oyuncular: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga devamı Tür Bilimkurgu, Dram, Macera Ülke ABD

 

Sinema / Sanat Rehberi