Akas Yerli Ürünler

Akas Yerli Ürünler telefon numarası, Akas Yerli Ürünler adresi, Akas Yerli Ürünler nasıl gidilir?, Akas Yerli Ürünler haritadaki yeri?

.

Akas Yerli Ürünler şikayet ve yorumları okuyabilir, Akas Yerli Ürünler şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Akas Yerli Ürünler yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

İlan No: 721304

İlanı Güncelle

AKAS YERLİ ÜRÜNLER bir aile şirketi olarak Türkiye’nin en büyük incir yetiştirme ve üretim merkezi olan Nazilli’de kuruldu. Firmanın kuruluş tarihine kadar AKAS ailesi incir yetiştiriciliği yapmaktaydı. Aile bu sektördeki tecrübelerine dayanarak kuru incir imalatına ve pazarlamaya başladı. Kuruluşundan itibaren iş ve pazar tecrübesine dayanarak hızla büyüdü ve başlangıçta kurmuş olduğu tesisleri ve makina parkını modern üretim standartlarına uygun olarak yeniledi ve sürekli büyüttü. Kapalı alanı, üretim tesisi ve incir konusundaki kalifiye personeliyle standartlara uygun üretim süreçleri ile ve hijyenik koşullarda üretim yapmakta, kendi ürünlerini kendi markalarıyla iç pazarla sunmaktadır.
Adres: 
ÇAYLI MAHALLESİ NO 1 Nazilli Aydın
- Reklam -
Sabit Telefon: 
05310829367

Kategori: 

Şehir: 

İlçe: 
NAZİLLİ
Yetkili kişi: 
MUSTAFA CAN AKYOL
Anahtar Kelimeler: 
Kuru meyve
Kuruyemiş
Kuru incir
Kuru kayısı
Kuru üzüm