Buradasınız

Algedra Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri

Algedra Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri telefon numarası, Algedra Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri adresi, Algedra Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri nasıl gidilir?, Algedra Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri haritadaki yeri?

.

İlan No: 461709

- Advertisement -

Şehir:

İlçe: 
Şişli
Yetkili kişi: 
Abdullah Wappi
Sabit Telefon: 
02128528290
Cep Telefonu: 
05330618242
Adres: 
Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Daire 53, Kat 6, İstanbloom Rezidans Şişli - İstanbul
Web sitesi: 
http://algedra.com.tr/
ALGEDRA İç mimarlık uzmanlık alanı çerçevesinde, küresel olarak yaptığı projelerinde, yerleşim alanları için ve şık ticari projeler için yaratıcı alan planlaması, dizayn ve proje yönetimini içermekte olan çekici ve harika iç dizayn hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca biz, ALGEDRA iç mimarlık olarak müşterilerimizle güçlü ilişkiler yaratmayı planlıyoruz.Şaşırtıcı ve yenilikçi tasarımlarımızla ve fikirlerimizle Ortadoğu’yu çok etkiledik. Bizim tasarımlarımız Doğu ve Batı kültürlerinin kombinasyonu,Yunan mimari sanatı,İtalyan stili ve İngiliz yenilikçiliğinden faydalanılarak oluşmakta olup bizi Türkiye’nin en güçlü tasarım şirketi yapmaktadır. ALGEDRA,tasarım,mobilya ve fit-out projeler (anahtar teslim projeler) alanlarında hizmet vermektedir.ALGEDRA'nın New York,Dubai,Londra ve İstanbul olmak üzere dört ofisi bulunmaktadır.
Anahtar Kelimeler: 
tasarım
mobilya
anahtar teslim projeler
dekorasyon
iç mimarlık
İlan Tarihi: Cts, 01/19/2019 - 12:42

Paylaşın

Algedra Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri şikayet ve yorumları okuyabilir, Algedra Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Algedra Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

yenirehberim.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

Advertisement