Bilcen Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilcen Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. telefon numarası, Bilcen Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. adresi, Bilcen Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. nasıl gidilir?, Bilcen Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. haritadaki yeri?

.

İlan No: 769620

İlanı Güncelle

Advertisement

"Firmamız güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Bilcen Gıda olarak, gıda sektöründe faaliyet gösteren geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarında sürekli bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesidir. Bu güveni boşa çıkarmamak için sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz. Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini gözden geçiren firmamız bu alanda Uluslararası ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahiptir. Ayrıca müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek şekilde ürün çeşitliliğini artıracak donanım, yatırım ve birikime sahiptir. "
Adres: 
85. Yıl Cumhuriyet Mah. Sanayi Cad. No:31 Armutlu / Kemalpaşa / İzmir
Sabit Telefon: 
02328867887
Cep Telefonu: 
http://www.bilcengida.com.tr

Kategori: 

Şehir: 

İlçe: 
Kemalpaşa
Yetkili kişi: 
Erdal Karaaslan
Web sitesi: 
www.bilcengida.com.tr
Anahtar Kelimeler: 
Böbrek Yağı, Dana Kavram Yağı, Dana Gömlek Yağı, Dana Yağı, Gömlek Yağı, Sucuk Yağı, Hayvansal Yağ, Hayvansal Gıda, Donmuş Yağ, Dana İç Yağı, Sucuk Üretim Yağı, Köftelik Yağ, Dönerlik Yağ, Hayvan İç Yağı, Kuzu Gömlek Yağı, Kuzu Yağı