Buradasınız

Gold Estate Turkey

Gold Estate Turkey telefon numarası, Gold Estate Turkey adresi, Gold Estate Turkey nasıl gidilir?, Gold Estate Turkey haritadaki yeri?

.

İlan No: 503585

- Advertisement -

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
avcılar
Yetkili kişi: 
Önder arslan
Sabit Telefon: 
05351086680
Faks No: 
https://aqaratturkey.net/ar/
Cep Telefonu: 
02125612607
Adres: 
istanbul reşitpaşa caddesi no 140
Web sitesi: 
https://aqaratturkey.net/tr/
Gold Estate Turkey şirketi 2004 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Öncelikle hedefimiz dünyanın değişik bölgelerinde temsilcilerimiz ve müşterilerimiz arasında güvenilir bir şirket olarak Türkiye’de gayrimenkul sahibi olma rüyalarını gerçekleştirmiştir. Gayrimenkulle ilgili gerekli bilgilerin sağlanmasında başlayarak müşterinin istediği tekliflerin tümünü onun beğenisine arz etmektir. Konut ve gayrimenkul alanında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak şekilde deneyimli ve eğitimli bir çalışma ekibiyle gayrimenkul sektöründe saygın, güvenilir bir yer edinmek için yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.
Anahtar Kelimeler: 
acil satılık uygun daireler
yeni emlak ilanları
ücretsiz kiralık daire ilanı vermek istiyorum
ev ilanı ver ücretsiz
ankara emlak konut fiyatları
İlan Tarihi: Cts, 02/16/2019 - 14:50

Konum

Paylaşın

Gold Estate Turkey şikayet ve yorumları okuyabilir, Gold Estate Turkey şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Gold Estate Turkey yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

yenirehberim.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

Advertisement