Buradasınız

ID-İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT

ID-İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT telefon numarası, ID-İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT adresi, ID-İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT nasıl gidilir?, ID-İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT haritadaki yeri?

.

İlan No: 538621

- Advertisement -

Şehir:

İlçe: 
Şahinbey
Yetkili kişi: 
İbrahim Halil DALGACIOĞLU
Sabit Telefon: 
0342 2202747
Faks No: 
0342 2202747
Cep Telefonu: 
0532 5697042
Adres: 
Yeşilevler Mahallesi 140 Nolu Cadde No:162/A
Web sitesi: 
www.ideguneyinsaat.com
Firmamız 2013 Yılında Gaziantep'te İbrahim Halil DALGACIOĞLU tarafından GÜNEY İNŞAAT TAAHHÜT olarak kurulmuştur, günümüze kadar sektöründe ismine yakışır adımlar atmıştır.GÜNEY İNŞAAT 2018 yılında firma ismini İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT TAAHHÜT olarak isim değişikliği yapıp kurumsal kimliğine kavuşmuştur. Firmamızın günümüzdeki hizmet alanları ve başlıca faaliyetleri; Müteahhitlik Kaba İnşaat İnşaat Taşeronluğu İnşaat Tadilatı Dekorasyon Endüstriyel zemin uygulama İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan bu özelliği sayesinde kurumsal kimliğe sahip firmaları sürekli müşteri kitlesi içine almıştır. İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi her zaman ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir.
Anahtar Kelimeler: 
gaziantep inşaat taahhüt
gaziantep müteahhitleri
gaziantep mantolama firmaları
gaziantep inşaat firmaları
gaziantep anahtar teslimi inşaat
İlan Tarihi: Ça, 05/08/2019 - 17:40

Paylaşın

ID-İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT şikayet ve yorumları okuyabilir, ID-İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili ID-İBRAHİM DALGACIOĞLU İNŞAAT yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

yenirehberim.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

Advertisement