OSYO OTO KİRALAMA

OSYO OTO KİRALAMA telefon numarası, OSYO OTO KİRALAMA adresi, OSYO OTO KİRALAMA nasıl gidilir?, OSYO OTO KİRALAMA haritadaki yeri?

.

İlan No: 769653

İlanı Güncelle

Advertisement

Osyo Oto Kiralama olarak Şanlıurfa Cengiz Topel mahallesinde 2017’den bu yana sizlere hizmet sunmaktayız. Amacımız hızla büyüyen Şanlıurfa Araç Kiralama sektöründe, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirip, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, Şanlıurfa Oto Kiralamada, kaskolu araçlarımızla lider marka olmaktır. Osyo Oto Kiralama da, kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımız, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte , temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Filomuzu devamlı olarak yenilediğimizden uygun fiyatlara en son model araçları kullanıyor olacaksınız. Şanlıurfa Rent A Car firmalarının arasında en iyi hizmeti bizde yaşayacağınızın garantisini veriyoruz.
Adres: 
Cengiz Topel Mah. 91. sok. No:28
Cep Telefonu: 
05067140225

Kategori: 

Şehir: 

İlçe: 
HALİLİYE
Yetkili kişi: 
Osman Yoğurt
Web sitesi: 
http://www.osyootokiralama.com
Anahtar Kelimeler: 
rent a car
oto kiralama
araba kiralama
araç kiralama
kaskolu araç kiralama

OSYO OTO KİRALAMA adresi, OSYO OTO KİRALAMA nasıl gidilir?, OSYO OTO KİRALAMA haritadaki yeri?, OSYO OTO KİRALAMA Konumu