ÖZEL CAN SÜRÜCÜ KURSU

ÖZEL CAN SÜRÜCÜ KURSU telefon numarası, ÖZEL CAN SÜRÜCÜ KURSU adresi, ÖZEL CAN SÜRÜCÜ KURSU nasıl gidilir?, ÖZEL CAN SÜRÜCÜ KURSU haritadaki yeri?

.

ÖZEL CAN SÜRÜCÜ KURSU şikayet ve yorumları okuyabilir, ÖZEL CAN SÜRÜCÜ KURSU şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili ÖZEL CAN SÜRÜCÜ KURSU yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

- Advertisement -

Sabit Telefon: 
03822139919
Cep Telefonu: 
05076220795

Kategori: 

İlçe: 
Merkez
Yetkili kişi: 
Ahmet PEKTAŞ
Adres: 
Çerdiğin Mah.46/Hashas Cad.No:23/A
Web sitesi: 
www.aksaraycansurucukursu.com
Özel Can Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu olarak, 2007 yılından beri kursiyerlerimizin teorik ve pratik eğitim alanlarında her türlü ihtiyaçlarına çözümler üreterek cevap vermektir. Kursumuz, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktır. Kursumuz bu nedenle “Bilinçli Sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir. Teorik ders proğramını bitiren kursiyerlerimiz Direksiyon eğitim proğramına alınmaktadır. Direksiyon eğitimleri, her türlü sürüş kolaylığı sağlayan, son model araçlarla usta direksiyon öğretmenlerince verilmektedir. Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan trafikte rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır. Güvenli araçlarla akan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince , sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır. Profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “Bilinçli Sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiç bir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. MİSYONUMUZ Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun koşullarda topluma sunmak, Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek. Son Model Eğitim araçlarımız ve Uzman bay ve bayan eğitimcilerimiz ile hizmet vererek ,sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak. VİZYONUMUZ Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz. Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız. Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettigi kurum olacağız. Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.
Anahtar Kelimeler: 
sürücü kursu
aksaray
aksaray sürücü kursları
cansürücükursu
can
26 Ağustos, 2019 - 08:22 - https://www.yenirehberim.com/firma/ozel-can-surucu-kursu-telefonu-adresi-rehberi
ÖZEL CAN SÜRÜCÜ KURSU
https://www.yenirehberim.com/firma/ozel-can-surucu-kursu-telefonu-adresi-rehberi
CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.