Delonghi Klima Servisi Muratpaşa Balbey Mahallesi Çağrı Merkezi

Delonghi Klima Servisi Muratpaşa Balbey Mahallesi Çağrı Merkezi Telefonu

Garantili İşçilik & Garantili Parça | Bize Ulaşın

SERVİSİMİZ ÜRÜN KURULUMU YAPMAMAKTADIR.

 

Beyaz Eşya / Klima Servisleri Telefon / Adres Ara

Advertisement

Şehir: 

İlçe: 
Muratpaşa

Beyaz Eşya Marka: 

Kategori: 

Adres: 
Balbey Mahallesi
Antalya Delonghi Klima Servisleri Balbey Mahallesi telefon, iletişim Antalya Delonghi Klima servisi olarak sizlere bir telefon kadar Yakınız. Delonghi markalı ürünleriniz için Antalya’daki Delonghi klima Servisi irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Klima katagorisinde sadece Antalya Delonghi klima servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra Delonghi klima Delonghi buzdolabı Delonghi çamaşır makinesi, Delonghi bulaşık makinesi, Delonghi kombi v.b cihazların teknik servisligini yapıyoruz.Antalya’da Delonghi Uzman Servisiyiz ve Antalya Delonghi Klima Servisi olarak sizlere Delonghi markasıyla ilgili en iyi Delonghi teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz.Antalya Delonghi Klima Servisi olarak sizlere Delonghi Klima servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Delonghi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir. servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Delonghi Klima Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu gideririz. Delonghi Klima Servisi Antalya mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır. Delonghi Klima Servisi Antalya Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm Klima markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz.

Delonghi Klima Servisi Antalya parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Delonghi Klima servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir. Delonghi Klima Servisimiz gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir. Delonghi Klima Servisi Antalya için Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını yapmaktayız.

Garantili servis

Antalya Delonghi Klima Servisi tarafından yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm markalara servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile Antalya'da tüm Klima markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Delonghi Klima servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir. gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Yeni yorum ekle

Advertisement