Buradasınız

Ankavilla Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı

İlan No: 404536
İlan Tarihi: Ça, 11/21/2018 - 20:09

Ankavilla Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Batıkent
- Reklam -
Sabit Telefon: 
0 - 312 257 00 82
Cep Telefonu: 
0532 711 7633
Ankavilla Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı Telefon, Adres, İletişmi Bilgileri 1998 Yılından Beri Makine, İnşaat Ve Dekorasyon Sektörlerinde Faaliyet Gösteren Firmamız, Üzerine Aldığı Sorumlulukları Eksiksiz Ve Zamanında Yerine Getirmiştir. Günümüzde, Gelişmiş Birçok Ülkenin Uzun Zamandır Kullandığı Çelik Taşıyıcı Sistemleri Ülkemizde Yapmak Üzere Kurulan Firmamız, Kendi Bünyesinde Kullandığı Teknoloji İle Güvenliği, Hızı, Kaliteyi Ve Betonarme Yapılara Göre Düşük Maliyeti Birleştirerek Ankavilla Markasıyla Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duymaktadır. İnsanlarımıza Hizmet Etmeyi Kendisine İlke Edinen, Bilgi Ve Kaliteye Önem Veren, Zamanında Ve Eksiksiz Teslimatları İle Tam Memnuniyet Sağlayan Ve Sürekli Yeniliklere Açık Bir Firma Olmaktır. Etik Kurallar Dahilinde Müşteri Memnuniyetini, Kaliteli Ve Güvenilir Ürünleri Birleştirerek Her Türlü Barınma İhtiyacını Karşılamak, Estetik, Konforlu, Hazır Ve Ekonomik Mekanlar Sunmaktır. Çelik Villa Yapan Firmalar, En İyi Çelik Ev Yapan Firmalar, En İyi Çelik Villa Yapanlar, En İyi Çelik Ev İmalatı Yapan Firmalar
- Reklam -
Adres: 
İstanbul Yolu 15. Km Gersan Sanayi Sitesi 2308 Sok. No: 72 Batıkent Ankara

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Ankavilla Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 18 Sonuç Daha Bulundu.
İlan No: 404534
İstanbul Çekmeköy İnşaat Çelik Ev Ve Çelik Konstrüksiyon Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı
Şile Otoban Üzeri Kirazlıdere M. Kışla C. Havuz S. İlhanlar Plaza No: 20 / 8 Çekmeköy / İstanbul
İlan No: 501600
İstanbul Sultangazi İnşaat
Ugurmumcu Mahallesi Muhsin Yazıcıoglu Caddesi No:25/B Sultangazi İstanbul

Sayfalar

Ankavilla Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı Yorumları

.

Ankavilla Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509131
Son Güncelleme: 4 saat 25 dak önce