Buradasınız

Antalya İkiz Otel

Antalya İkiz Otel telefon numarası, Antalya İkiz Otel adresi, Antalya İkiz Otel nasıl gidilir?, Antalya İkiz Otel haritadaki yeri?

.

İlan No: 330

- Advertisement -

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Alanya
Sabit Telefon: 
242 513 31 55
Faks No: 
242 513 22 33
Yıldız Sayısı: 
1 yıldızlı
İkiz Otel Altid Üyesidir.İkiz Otel olarak Antalya Alanya'da hizmet verdiğimiz Turizm sektöründe çok ve özveriyle çalışarak Antalya en iyi Otelleri listesinde yer alarak Antalya Alanya En iyi Otelleri Listesine girmeye hak kazandık ... Antalya Alanya en iyi 1 yıldızlı Otel, Tatil köyü, Pansiyonları listesi arasında olmanın gururu ve sorumluluğuyla sizlere çok daha iyi hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz. Antalya en iyi 1 yıldızlı Otelleri listesi içinde sizlere hizmet vermek için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. İkiz Otel Yetkili: Adnan Çallıoğlu Telefon: 242 513 31 55 Adres: Saray Mah. Belen Sok. Antalya - Alanya 1 Yıldızlı En iyi Otelleri Listesinde olmak amacıyla sizlerin güveniyle yıllardır hizmetinizdeyiz.
Adres: 
Saray Mah. Belen Sok.
İlan Tarihi: Ça, 09/05/2018 - 13:56

Paylaşın

Antalya İkiz Otel şikayet ve yorumları okuyabilir, Antalya İkiz Otel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Antalya İkiz Otel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

yenirehberim.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

Advertisement