Buradasınız

Asil Özel Motorlu Taşitlar Sürücü Kursu Taşimacilik Hizmetleri Özel Eğ

İlan No: 501473
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:03

Asil Özel Motorlu Taşitlar Sürücü Kursu Taşimacilik Hizmetleri Özel Eğ

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

- Reklam -
Sabit Telefon: 
2324386565
Asil Özel Motorlu Taşitlar Sürücü Kursu Taşimacilik Hizmetleri Özel Eğitim Yurt İşletmeleri İnşaat Tur.Tic.Ltd.Şti.-Buca Kiz Öğr.Yur.Şb İnşaat Sanayi İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 260/1 Sok. No:6 İnşaat Sanayi İzmir İnşaat İzmir İnşaat Sanayi Firmaları
- Reklam -
Adres: 
260/1 Sok. No:6

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Asil Özel Motorlu Taşitlar Sürücü Kursu Taşimacilik Hizmetleri Özel Eğ Yorumları

.

Asil Özel Motorlu Taşitlar Sürücü Kursu Taşimacilik Hizmetleri Özel Eğ İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 507105
Son Güncelleme: 3 saat 25 dak önce