Buradasınız

A.T.M Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Denetim Danişmanlik Hizmet

İlan No: 501502
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:02

A.T.M Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Denetim Danişmanlik Hizmet

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Bornova
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2323752094
Faks No: 
3754129
A.T.M Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Denetim Danişmanlik Hizmetleri Limited Şirketi Bornova Danişmanlik Hizmetleri İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 119 Sk. No:41 D:16 Yildiz Sitesi Evka-3 Danişmanlik Hizmetleri İzmir Danişmanlik Hizmetleri Bornova İzmir Danişmanlik Hizmetleri Firmaları Bornova
- Reklam -
Adres: 
119 Sk. No:41 D:16 Yildiz Sitesi Evka-3

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

A.T.M Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Denetim Danişmanlik Hizmet Yorumları

.

A.T.M Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Denetim Danişmanlik Hizmet İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 503582
Son Güncelleme: 3 saat 6 dak önce