Buradasınız

Bayrak Züccaciyeunlu Mamülleri Süt Ürünleri Gıda Ziraat Hayvancilik Tu

İlan No: 501564
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:03

Bayrak Züccaciyeunlu Mamülleri Süt Ürünleri Gıda Ziraat Hayvancilik Tu

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Bayrakli
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2324631391
Bayrak Züccaciyeunlu Mamülleri Süt Ürünleri Gıda Ziraat Hayvancilik Turizm Tekstil Nakliye İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şti Bayrakli Gıda Sanayi İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 1594/9 Sokak No:10 Adalet Mah. Gıda Sanayi İzmir Gıda Bayrakli İzmir Gıda Sanayi Firmaları Bayrakli
- Reklam -
Adres: 
1594/9 Sokak No:10 Adalet Mah.

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Bayrak Züccaciyeunlu Mamülleri Süt Ürünleri Gıda Ziraat Hayvancilik Tu ile İlgili Diğer İlanlar

Bayrak Züccaciyeunlu Mamülleri Süt Ürünleri Gıda Ziraat Hayvancilik Tu Yorumları

.

Bayrak Züccaciyeunlu Mamülleri Süt Ürünleri Gıda Ziraat Hayvancilik Tu İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 507105
Son Güncelleme: 4 saat 18 dak önce