Buradasınız

Çelikel Asansör Asansör bahçelievler

İlan No: 501609
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 16:47

Çelikel Asansör Asansör bahçelievler

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
bahçelievler
- Reklam -
Sabit Telefon: 
0 212 441 4170
Cep Telefonu: 
0 544 529 1383
Çelikel Asansör Telefonu, Adres, İletişim İstanbul Asansör Firmaları, Bahçelievler Asansör Firmaları Hidrolik Asansör Engelli Asansörü Şahıs Asansörü Montaj Tamirat Revizyon Bakımı Yapılmaktadır
- Reklam -
Adres: 
Soğanlı Mah Sevinç Sok No:21/A Bahçelievler İstanbul

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Çelikel Asansör Asansör bahçelievler ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 315 Sonuç Daha Bulundu.

Sayfalar

Çelikel Asansör Asansör bahçelievler Yorumları

.

Çelikel Asansör Asansör bahçelievler İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509131
Son Güncelleme: 3 saat 55 dak önce