Buradasınız

Çetinler Madencilik Nakliye Orman Ürünleri Otomotiv Dayanikli Tüketim

İlan No: 501591
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:03

Çetinler Madencilik Nakliye Orman Ürünleri Otomotiv Dayanikli Tüketim

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Karabağlar
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2322640446
Faks No: 
2647572
Çetinler Madencilik Nakliye Orman Ürünleri Otomotiv Dayanikli Tüketim Mallari Mob.Petrol Ürün.Gıda Turizm İnş.Kom.Ve Tic.Ltd.Şt-Karabağlar Ş Karabağlar Gıda Sanayi İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri Yeşillik Cad. No:237 Gıda Sanayi İzmir Gıda Karabağlar İzmir Gıda Sanayi Firmaları Karabağlar
- Reklam -
Adres: 
Yeşillik Cad. No:237

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Çetinler Madencilik Nakliye Orman Ürünleri Otomotiv Dayanikli Tüketim ile İlgili Diğer İlanlar

Çetinler Madencilik Nakliye Orman Ürünleri Otomotiv Dayanikli Tüketim Yorumları

.

Çetinler Madencilik Nakliye Orman Ürünleri Otomotiv Dayanikli Tüketim İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509133
Son Güncelleme: 11 saat 34 dak önce