Buradasınız

Çetmen Mobilya Dayanikli Tüketim Mallari OtomotivAnonim Şirketi-Şiriny

İlan No: 501416
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:02

Çetmen Mobilya Dayanikli Tüketim Mallari OtomotivAnonim Şirketi-Şiriny

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Gaziemir
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2322816781
Çetmen Mobilya Dayanikli Tüketim Mallari Otomotiv Sanayi Ticaret Anonim Şirketi-Şirinyer Şubesi Gaziemir Dayanikli Tüketim Mallari İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri Mehmet Akif Cd. N:49/B Dayanikli Tüketim Mallari İzmir Dayanikli Tüketim Mallari Gaziemir İzmir Dayanikli Tüketim Mallari Firmaları Gaziemir
- Reklam -
Adres: 
Mehmet Akif Cd. N:49/B

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Çetmen Mobilya Dayanikli Tüketim Mallari OtomotivAnonim Şirketi-Şiriny Yorumları

.

Çetmen Mobilya Dayanikli Tüketim Mallari OtomotivAnonim Şirketi-Şiriny İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 503582
Son Güncelleme: 2 saat 16 dak önce