Buradasınız

Demir Taciriye Kundura İmalat Toptan Satişi Levazimati İthalat İhracat

İlan No: 499720
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:02

Demir Taciriye Kundura İmalat Toptan Satişi Levazimati İthalat İhracat

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
İşikkent
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2324360426
Faks No: 
4360426
Demir Taciriye Kundura İmalat Toptan Satişi Levazimati İthalat İhracat Sanayi-İşikkent Şubesi İşikkent Demir Çelik İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 136 Sok. No:38 Demir Çelik İzmir Demir Çelik İşikkent İzmir Demir Çelik Firmaları İşikkent
- Reklam -
Adres: 
136 Sok. No:38

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Demir Taciriye Kundura İmalat Toptan Satişi Levazimati İthalat İhracat Yorumları

.

Demir Taciriye Kundura İmalat Toptan Satişi Levazimati İthalat İhracat İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 507105
Son Güncelleme: 3 saat 59 dak önce