Buradasınız

Destek Teknik Malzeme Mühendislik Hizmetleri Kemal Tuğbay Kurtcebe Cem

İlan No: 501588
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:03

Destek Teknik Malzeme Mühendislik Hizmetleri Kemal Tuğbay Kurtcebe Cem

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Yenişehir
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2324573590
Destek Teknik Malzeme Mühendislik Hizmetleri Kemal Tuğbay Kurtcebe Cemak Levent Gencol Ali Hepsayar Adi Ortakliği Yenişehir Mimarlik Mühendislik İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 1202/1 Sk.No:60/N Mimarlik Mühendislik İzmir Mühendislik Yenişehir İzmir Mimarlik Mühendislik Firmaları Yenişehir
- Reklam -
Adres: 
1202/1 Sk.No:60/N

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Destek Teknik Malzeme Mühendislik Hizmetleri Kemal Tuğbay Kurtcebe Cem Yorumları

.

Destek Teknik Malzeme Mühendislik Hizmetleri Kemal Tuğbay Kurtcebe Cem İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 503582
Son Güncelleme: 3 saat 6 dak önce