Buradasınız

Elektro Grup Dayanikli Tüketim Mallari İthalat İhracat Pazarlama- Güld

İlan No: 501434
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:02

Elektro Grup Dayanikli Tüketim Mallari İthalat İhracat Pazarlama- Güld

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Karşıyaka
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2323682028
Faks No: 
3303566
Elektro Grup Dayanikli Tüketim Mallari İthalat İhracat Pazarlama- Güldem Güneyer Karşıyaka Dayanikli Tüketim Mallari İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 2016/1 Sk.No:34/1 D:16 Dayanikli Tüketim Mallari İzmir Dayanikli Tüketim Mallari Karşıyaka İzmir Dayanikli Tüketim Mallari Firmaları Karşıyaka
- Reklam -
Adres: 
2016/1 Sk.No:34/1 D:16

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Elektro Grup Dayanikli Tüketim Mallari İthalat İhracat Pazarlama- Güld Yorumları

.

Elektro Grup Dayanikli Tüketim Mallari İthalat İhracat Pazarlama- Güld İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509133
Son Güncelleme: 12 saat 34 dak önce