Buradasınız

Füzyon Özel Eğitim Bilgisayar,Medikal,Özel Güvenlik Temizlik Hizmetler

İlan No: 501590
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:03

Füzyon Özel Eğitim Bilgisayar,Medikal,Özel Güvenlik Temizlik Hizmetler

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Gaziemir
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2322522328
Füzyon Özel Eğitim Bilgisayar,Medikal,Özel Güvenlik Temizlik Hizmetleri Turizm İnşaat Gıda Hayvan.San.Ve Tic.A.Ş.-Halilrifat Şubesi Gaziemir Gıda Sanayi İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri Piri Reis Mh. 298 Sok. No:5 Zemin 1-2-3 Gıda Sanayi İzmir Gıda Gaziemir İzmir Gıda Sanayi Firmaları Gaziemir
- Reklam -
Adres: 
Piri Reis Mh. 298 Sok. No:5 Zemin 1-2-3

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Füzyon Özel Eğitim Bilgisayar,Medikal,Özel Güvenlik Temizlik Hizmetler ile İlgili Diğer İlanlar

Füzyon Özel Eğitim Bilgisayar,Medikal,Özel Güvenlik Temizlik Hizmetler Yorumları

.

Füzyon Özel Eğitim Bilgisayar,Medikal,Özel Güvenlik Temizlik Hizmetler İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 503582
Son Güncelleme: 2 saat 21 dak önce