Buradasınız

Gen-Ti Mekanik Elektrik Elektronik Makina Plastik Kimyevi Ürünler Diş

İlan No: 501485
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:02

Gen-Ti Mekanik Elektrik Elektronik Makina Plastik Kimyevi Ürünler Diş

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Konak
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2324415161
Faks No: 
4831292
Gen-Ti Mekanik Elektrik Elektronik Makina Plastik Kimyevi Ürünler Sanayi Diş Ticaret Anonim Şirketi. Konak Elektrik Elektronik İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 1374 Sokak No:4/101 Mab İşhani Elektrik Elektronik İzmir Elektrik Konak İzmir Elektrik Elektronik Firmaları Konak
- Reklam -
Adres: 
1374 Sokak No:4/101 Mab İşhani

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Gen-Ti Mekanik Elektrik Elektronik Makina Plastik Kimyevi Ürünler Diş Yorumları

.

Gen-Ti Mekanik Elektrik Elektronik Makina Plastik Kimyevi Ürünler Diş İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 503582
Son Güncelleme: 3 saat 31 dak önce