Buradasınız

Gölköprü Ortaokulu Sakarya

İlan No: 475425
İlan Tarihi: Pzt, 02/04/2019 - 09:40

Gölköprü Ortaokulu Sakarya

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Karasu
- Reklam -
Sabit Telefon: 
(264) 767 71 05
Cep Telefonu: 
Kurum Mernis Kodu: 2233336367
Gölköprü Ortaokulu Sakarya telefonu, adresi, nerede, nasıl gidilir Gölköprü Mah. Alt Sk. No: 10 Karasu / Sakarya Gölköprü Ortaokulu Sakarya Karasu Sakarya Kurum Mernis Kodu: 2233336367 Sakarya Ortaokullar, Karasu Ortaokullar, Sakarya en iyi Ortaokullar Karasu en iyi, en yakın Ortaokullar
- Reklam -
Adres: 
Gölköprü Mah. Alt Sk. No: 10 Karasu / Sakarya

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Gölköprü Ortaokulu Sakarya ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 10821 Sonuç Daha Bulundu.
İlan No: 262443
Amasya Merkez Ortaokullar Amasya Merkez Ortaokullar
Doğantepe Köyü Merkez Mevkii Mithatpaşa Sk. No: 15 Merkez / Amasya
İlan No: 338545
Karaman Karaman Merkez Ortaokullar Karaman Ortaokullar Karaman Merkez Ortaokullar
Beyazkent Mah. 1001. Sk. Siyahser İlk Okulu Blok No: 2 Merkez / Karaman

Sayfalar

Gölköprü Ortaokulu Sakarya Yorumları

.

Gölköprü Ortaokulu Sakarya İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509135
Son Güncelleme: 4 saat 12 dak önce