Buradasınız

Güngörler Büro Makinalari Odun Kömür Nakliye San.Ve Tic.Ltd.Şti. Makina

İlan No: 492906
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 13:49

Güngörler Büro Makinalari Odun Kömür Nakliye San.Ve Tic.Ltd.Şti. Makina

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

- Reklam -
Sabit Telefon: 
2323712664
Faks No: 
3712664
Güngörler Büro Makinalari Odun Kömür Nakliye San.Ve Tic.Ltd.Şti. Makina Sanayi İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 2163 Sokak No:22/1-A Makina Sanayi İzmir Makina İzmir Makina Sanayi Firmaları
- Reklam -
Adres: 
2163 Sokak No:22/1-A

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Güngörler Büro Makinalari Odun Kömür Nakliye San.Ve Tic.Ltd.Şti. Makina ile İlgili Diğer İlanlar

Güngörler Büro Makinalari Odun Kömür Nakliye San.Ve Tic.Ltd.Şti. Makina Yorumları

.

Güngörler Büro Makinalari Odun Kömür Nakliye San.Ve Tic.Ltd.Şti. Makina İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509137
Son Güncelleme: 2 saat 19 dak önce