Buradasınız

Hebo Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa

İlan No: 404538
İlan Tarihi: Ça, 11/21/2018 - 20:09

Hebo Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Pendik
- Reklam -
Sabit Telefon: 
0216 493 4761
Hebo Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa Telefon, Adres, İletişmi Bilgileri 1996 Yılında İstanbul Güzelyalı’Da Faaliyete Geçen Hebo Yapi A.Ş, İmal Ettiği Prefabrike Şantiye Ve Konut Yapıları, Çok Amaçlı Yaşam Konteynerleri, Güvenlik Kabinleri, Satış Üniteleri, Seyyar Wc-Duş, Soyunma Kabinleri, Yatakhaneler, Yemekhaneler, Ofis Binaları Ve Depolar İle Hazır Yapı Sektörüne Yön Vermektedir. 2000 Yılında İmalat Alanına Yeni Bir Üretim Tesisi Daha Ekleyerek Toplam 30.000 M²’Lik Fabrika Sahası İçerisinde 14.000 M² Kapalı Üretim Alanına Sahip Olan Hebo Yapi İstenilen Ebatlarda, Tek Parça Halinde Taşınma Kolaylıkları Ve İstenildiğinde Demonte Olarak Teslim Edilebilme Özelliklerine Sahip Yaşam Mekanları Üretmektedir. Her Yıl Artan Satış Grafiği, Yıllık %50’Yi Bulan İhracat Potansiyeli, Öngörülü Ve Yenilikçi Üretim Çizgisi, Güçlü Altyapısı, Ürün Kalitesi, İnançlı Ve Profesyonel Hizmet Anlayışı İle Kısa Zamanda Piyasanın Öncü Firması Haline Gelmiştir. Hebo Yapi A.Ş., Ürünlerini Çevreci Hammaddelerle, 21. Yüzyıl Teknolojisini Birleştirilip, Günümüz Şehirciliğinin Gerekleri İle Harmanlayarak Ortaya Çıkarmıştır. Bu Özellikleri İle Küçük Alanlarda Bile Çok Fonksiyonlu Çözümler Sunarken, Dış Görünüşleri İle De Modern Kentsel Dokuya Uyumlu Ürünler Sunmaktadır. Hazır Yapıların Üretiminde Kullanılan Ana Hammaddelerin Tamamını Kendi Bünyesinde Üreten Hekim Holding’İn Kuruluşu Olan Hebo Yapi A.Ş. Kurulduğu İlk Günden Bu Yana Gerek Yurtiçi Gerekse Yurtdışında, İmal Ettiği Bütün Ürünleriyle, Satış, Pazarlama, Üretim Ve Ar-Ge Bölümlerinde Çalışan Uzman Kadrosuyla Modern Şehir Planlamasına Katkıda Bulunmuştur. Çağdaş, Estetik Ve Endüstriyel Tasarımlarıyla Bundan Sonra Da Katkıda Bulunmaya Devam Edecektir. Çelik Villa Yapan Firmalar, En İyi Çelik Ev Yapan Firmalar, En İyi Çelik Villa Yapanlar, En İyi Çelik Ev İmalatı Yapan Firmalar
- Reklam -
Adres: 
Esenyalı Mahallesi Kuru Sokak No:55 34903 Pendik / İstanbul – Türkiye

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Hebo Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 18 Sonuç Daha Bulundu.
İlan No: 404534
İstanbul Çekmeköy İnşaat Çelik Ev Ve Çelik Konstrüksiyon Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı
Şile Otoban Üzeri Kirazlıdere M. Kışla C. Havuz S. İlhanlar Plaza No: 20 / 8 Çekmeköy / İstanbul
İlan No: 501607
Bursa Osmangazi İnşaat
Hüdavendigar Mh. Mutlu Sk. No:31/A Osmangazi/Bursa
İlan No: 404539
İstanbul Tuzla İnşaat Çelik Ev Ve Çelik Konstrüksiyon Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı
Aydıntepe Mah. Akyıldız Çıkmazı E5 Yanyol İçmeler / Tuzla / İstanbul / Türkiye

Sayfalar

Hebo Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa Yorumları

.

Hebo Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509131
Son Güncelleme: 4 saat 16 dak önce