Buradasınız

İdea Çevre Sağliği Danişmanliği,Bina Yönetimi Hizmetleri Peyzaj Bakim,

İlan No: 501598
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:03

İdea Çevre Sağliği Danişmanliği,Bina Yönetimi Hizmetleri Peyzaj Bakim,

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Hatay
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2322462770
İdea Çevre Sağliği Danişmanliği,Bina Yönetimi Hizmetleri Peyzaj Bakim, Teknik Destek,Zirai Kimyevi İlaç Alim Satimi-Emrah Keykubat Hatay Sağlık Hizmetleri İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri İnönü Cd. No:532/2 Sağlık Hizmetleri İzmir İlaç Şirketleri Hatay İzmir Sağlık Hizmetleri Firmaları Hatay
- Reklam -
Adres: 
İnönü Cd. No:532/2

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

İdea Çevre Sağliği Danişmanliği,Bina Yönetimi Hizmetleri Peyzaj Bakim, Yorumları

.

İdea Çevre Sağliği Danişmanliği,Bina Yönetimi Hizmetleri Peyzaj Bakim, İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 503582
Son Güncelleme: 2 saat 21 dak önce