Buradasınız

İnci Lojistik Dağitim Depolama Gemicilik Uluslararasi Taşimacilik Tica

İlan No: 501508
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:02

İnci Lojistik Dağitim Depolama Gemicilik Uluslararasi Taşimacilik Tica

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Konak
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2324636221
Faks No: 
4651736
İnci Lojistik Dağitim Depolama Gemicilik Uluslararasi Taşimacilik Ticaret Anonim Şirketi - Alsancak Şb. Konak Taşimacilik İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 1476/1 Sokak İsmet Şen İşm. K:2 D:4-5-6 Taşimacilik İzmir Lojistik Konak İzmir Taşimacilik Firmaları Konak
- Reklam -
Adres: 
1476/1 Sokak İsmet Şen İşm. K:2 D:4-5-6

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

İnci Lojistik Dağitim Depolama Gemicilik Uluslararasi Taşimacilik Tica ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 7020 Sonuç Daha Bulundu.

Sayfalar

İnci Lojistik Dağitim Depolama Gemicilik Uluslararasi Taşimacilik Tica Yorumları

.

İnci Lojistik Dağitim Depolama Gemicilik Uluslararasi Taşimacilik Tica İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 503582
Son Güncelleme: 2 saat 14 dak önce