Buradasınız

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri

İlan No: 404539
İlan Tarihi: Ça, 11/21/2018 - 20:09

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Tuzla
- Reklam -
Sabit Telefon: 
0 216 392 20 45
Cep Telefonu: 
0 530 157 12 43
Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri Telefon, Adres, İletişmi Bilgileri Prefabrik Yapilarda Türkiye’Nin Dünyaya Açilan Markasi Karmod Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri, 1986 Yılından Bugüne Üretim Tecrübesiyle Türkiye İle Beraber Dünyanın 90’A Yakın Ülkesinde Projeler Gerçekleştiren Hazır Yapı Sektörünün Öncü Markalarındandır. Karmod İyi Organize Olmuş Sekronize Çalışan Ekipleriyle Aynı Anda Dünyanın Farklı Ülkelerinde Projeler Gerçekleştirme Gücüne Sahiptir.Karmod, 21 Bin Metrekare Kapalı Alana Sahip Modern Tesislerinde Dünya Genelinde Öne Çıkan Projelerin Şantiye Yapıları İle Beraber Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri Gibi Farklı Yapıların Üretimini Gerçekleştirmektedir. Tamamlandığında Tüm Avrupa’Ya Enerji Sağlayacak Dünyanın En Yüksek Rezervli Doğalgaz Projesi Şahdeniz 2’Nin Şantiye Yapıları, İrak’In Başkenti Bağdat Ve Kut Şehirlerinde 7 Ay Gibi Kısa Sürede Tamamlanan 10 Bin Kişinin Yaşadığı 1884 Konutla Beraber Sosyal Tesis Yapıları, Nijerya’Da Bm Askeri Kamp Yapıları Karmod’Un Gerçekleştirdiği Projeler Arasında Yer Almaktadır. Karmod’Un Üretimleri: Panel Sistem Prefabrik Binalar (Şantiye Yapıları, Ofisler, Ev Ve Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri, Eğitim Ve Sağlık Binaları, Askeri Yapılar) Konteyner Yaşam Alanları Modüler Yaşam Kabinleri Karmod’U Farklı Kılan Özellikler: Projeleri Tam Zamanında Tamamlamak, (Hızlı Üretim, Kısa Sürede Kurulum) Projelere Sunduğu Yüksek Kalitede Üretimlerini Satış Sonrası Servis Hizmetleriyle Desteklemek Çevre Ve İş Güvenliği Şartlarına Üst Düzeyde Uyum Periyodik Eğitimlerle Çalışanlarına Kazandırdığı Uzmanlığın Getirdiği Başarıları Birlikte Paylaşmak Çelik Villa Yapan Firmalar, En İyi Çelik Ev Yapan Firmalar, En İyi Çelik Villa Yapanlar, En İyi Çelik Ev İmalatı Yapan Firmalar
- Reklam -
Adres: 
Aydıntepe Mah. Akyıldız Çıkmazı E5 Yanyol İçmeler / Tuzla / İstanbul / Türkiye

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 18 Sonuç Daha Bulundu.

Sayfalar

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri Yorumları

.

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509131
Son Güncelleme: 3 saat 38 dak önce