Buradasınız

Naturel Klima Telekominikasyon Mühendislik Müşavirlik Sanayi-Karşıyaka

İlan No: 501401
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:02

Naturel Klima Telekominikasyon Mühendislik Müşavirlik Sanayi-Karşıyaka

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Karşıyaka
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2323823606
Faks No: 
3824304
Naturel Klima Telekominikasyon Mühendislik Müşavirlik Sanayi-Karşıyaka Şubesi. Karşıyaka Isıtma Soğutma Sistemleri İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri Girne Bulv.No:162/A Öykü Apartmani. Isıtma Soğutma Sistemleri İzmir Klima Karşıyaka İzmir Isıtma Soğutma Sistemleri Firmaları Karşıyaka
- Reklam -
Adres: 
Girne Bulv.No:162/A Öykü Apartmani.

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Naturel Klima Telekominikasyon Mühendislik Müşavirlik Sanayi-Karşıyaka Yorumları

.

Naturel Klima Telekominikasyon Mühendislik Müşavirlik Sanayi-Karşıyaka İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 503582
Son Güncelleme: 3 saat 11 dak önce