Buradasınız

N.F.S. Özel Eğitim Rehabilitasyon Psikolojik Danişmanlik Hizmetleri Li

İlan No: 501437
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:02

N.F.S. Özel Eğitim Rehabilitasyon Psikolojik Danişmanlik Hizmetleri Li

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Osmangazi
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2323719000
N.F.S. Özel Eğitim Rehabilitasyon Psikolojik Danişmanlik Hizmetleri Limited Şirketi Osmangazi Danişmanlik Hizmetleri İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri Osmangazi Mah. Dumlupinar Cad. No:175 Danişmanlik Hizmetleri İzmir Danişmanlik Hizmetleri Osmangazi İzmir Danişmanlik Hizmetleri Firmaları Osmangazi
- Reklam -
Adres: 
Osmangazi Mah. Dumlupinar Cad. No:175

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

N.F.S. Özel Eğitim Rehabilitasyon Psikolojik Danişmanlik Hizmetleri Li Yorumları

.

N.F.S. Özel Eğitim Rehabilitasyon Psikolojik Danişmanlik Hizmetleri Li İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509133
Son Güncelleme: 12 saat 28 dak önce