Op Dr. Ali Dursun KAN Estetik Plastik Cerrahi & Genel Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı

İlan No: 675891

İlanı Güncelle

Op Dr. Ali Dursun KAN Estetik Plastik Cerrahi & Genel Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı telefon numarası, Op Dr. Ali Dursun KAN Estetik Plastik Cerrahi & Genel Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı adresi, Op Dr. Ali Dursun KAN Estetik Plastik Cerrahi & Genel Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı nasıl gidilir?, Op Dr. Ali Dursun KAN Estetik Plastik Cerrahi & Genel Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı haritadaki yeri?

.

Op Dr. Ali Dursun KAN Estetik Plastik Cerrahi & Genel Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı şikayet ve yorumları okuyabilir, Op Dr. Ali Dursun KAN Estetik Plastik Cerrahi & Genel Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Op Dr. Ali Dursun KAN Estetik Plastik Cerrahi & Genel Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Advertisement

Sabit Telefon: 
0532 445 30 20

Şehir: 

Kategori: 

İlçe: 
Ataşehir
Op Dr. Ali Dursun KAN Estetik Plastik Cerrahi & Genel Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı telefon numarası, iletişim bilgileri ve adresi VARYAP MERİDİAN B BLOK NO:87 KAT:8 BATI ATAŞEHİR, 34398 İstanbul İstanbul Ataşehir Op Dr. Ali Dursun KAN Estetik Plastik Cerrahi & Genel Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı, İstanbul Saç Ekimi Merkezleri, Ataşehir Saç Ekimi Merkezleri, Türkiyenin En iyi Saç Ekim Merkezleri Listesi ve Saç Ekim Fiyatları,
  • TRAŞSIZ SAÇ EKİMİ
seyrelmenin olduğu, saçların aralarına rahatlıkla girilebilen durumlarda saçlar kazınmadan ekim yapılması işlemidir.
  • KADIN SAÇ EKİMİ
saç ekimi ile birçok kadın kaybettiği ve aşırı zayıflayan saçlarını eski görünümüne kavuşturabilmektedir.
  • KAŞ EKİMİ
bakışlarınıza anlam katmanın en kalıcı yolu kaş ekimidir. kadın ve erkek farketmeksizin bir hastalık,kaza ya da kozmetiksel olarak istediğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlar.
  • SAKAL VE BIYIK EKİMİ
sakal ve bıyıklarınız yüzünüze uygun olarak tasarlanır. ekim son teknoloji choi kalem tekniği ile gerçekleşir ve doğal görünümlü sakal ve bıyığa sahip olursunuz.
Öne Çıkan Hizmetlerimiz:
SAÇ EKİMİ
Türkiye’de kullanılan en profesyonel saç ekim yöntemi. Saç kökleriniz beklerken asla verimini kaybetmez.
ICE FUE SAÇ EKİMİ
Türkiye’de kullanılan en profesyonel saç ekim yöntemi.Saç kökleriniz beklerken asla verimini kaybetmez.
SAKAL EKİMİ
Dünya’da ve Türkiye’de ilk defa ICE FUE yöntemi ile sakal ekimi.Doğallığınızdan asla ödün vermeyeceksiniz.
KAŞ EKİMİ
İstediğiniz kaşlara kavuşmak hayal değil! ICE FUE tekniği ile kaş ekiminde,ilk seans sonrası etkiyi kendi gözleriniz ile görün.
PRP
PRP tedavisinin bir mucize olduğunu kendi gözleriniz ile görün ! Bu hizmeti PRP uzmanlarından alın.
Adres: 
VARYAP MERİDİAN B BLOK NO:87 KAT:8 BATI ATAŞEHİR, 34398 İstanbul