Buradasınız

Özel Ada Aktif Sürücü Kursu Sakarya

İlan No: 475542
İlan Tarihi: Pzt, 02/04/2019 - 09:40

Özel Ada Aktif Sürücü Kursu Sakarya

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Adapazari
- Reklam -
Sabit Telefon: 
(264) 278 67 13
Cep Telefonu: 
Kurum Mernis Kodu: 2656020605
Özel Ada Aktif Sürücü Kursu Sakarya telefonu, adresi, nerede, nasıl gidilir Semerciler Mah. Emeci Sk. No: 2 İç Kapi No: 1 Adapazari / Sakarya (Diğer İç Kapilar: 2) Özel Ada Aktif Sürücü Kursu Sakarya Adapazari Sakarya Kurum Mernis Kodu: 2656020605 Sakarya Sürücü Kursları, Adapazari Sürücü Kursları, Sakarya en iyi Sürücü Kursları Adapazari en iyi, en yakın Sürücü Kursları
- Reklam -
Adres: 
Semerciler Mah. Emeci Sk. No: 2 İç Kapi No: 1 Adapazari / Sakarya (Diğer İç Kapilar: 2)

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Özel Ada Aktif Sürücü Kursu Sakarya ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 6769 Sonuç Daha Bulundu.

Sayfalar

Özel Ada Aktif Sürücü Kursu Sakarya Yorumları

.

Özel Ada Aktif Sürücü Kursu Sakarya İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509135
Son Güncelleme: 3 saat 58 dak önce