Buradasınız

Özel Zafer Motorlu Taşit Sürücüleri Kursu Bafra Samsun

İlan No: 477363
İlan Tarihi: Sa, 02/05/2019 - 10:53

Özel Zafer Motorlu Taşit Sürücüleri Kursu Bafra Samsun

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Bafra
- Reklam -
Sabit Telefon: 
(362) 543 00 05
Cep Telefonu: 
Kurum Mernis Kodu: 2332633185
Özel Zafer Motorlu Taşit Sürücüleri Kursu Bafra Samsun telefon, adres, iletişim, nerede, nasıl gilidir Emirefendi Mah. Emirefendi Bul. Park Apt Sitesi No: 10C Bafra / Samsun Kurum Mernis Kodu: 2332633185 Samsun Sürücü Kursları, Bafra Sürücü Kursları
- Reklam -
Adres: 
Emirefendi Mah. Emirefendi Bul. Park Apt Sitesi No: 10C Bafra / Samsun

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Özel Zafer Motorlu Taşit Sürücüleri Kursu Bafra Samsun ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 6769 Sonuç Daha Bulundu.

Sayfalar

Özel Zafer Motorlu Taşit Sürücüleri Kursu Bafra Samsun Yorumları

.

Özel Zafer Motorlu Taşit Sürücüleri Kursu Bafra Samsun İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509137
Son Güncelleme: 1 saat 39 dak önce