Buradasınız

Özge Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim

İlan No: 404540
İlan Tarihi: Ça, 11/21/2018 - 20:09

Özge Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Pendik
- Reklam -
Sabit Telefon: 
0 216 392 2128
Özge Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim Telefon, Adres, İletişmi Bilgileri Özge Yapı’Yı Sektöründe Farklı Kılan Diğer Bir Özelliği Sahip Olduğu Güçlü Kurumsal Yapısını Ve Marka İmajını Herhangi Bir Yabancı Sermaye Kullanmaksızın Tamamen Kendi Öz Sermayesiyle %100 Yerli Üretimle Ve Hekim Holding Bünyesindeki Firmalarının Ürünleriyle Gerçekleştirmiş Olmasıdır.1992 Yılından Beri Prefabrik, Prefabrike Ev, Hazır Ev, Hazır Konut, Çelik Ev, Çelik Konut, Hazır Yapı Ürün Gruplarıyla Müşteri Odaklılığını Benimseyerek Aralıksız Sürdürdüğü Hizmetler Özge Yapı’Nın Sektöründe Lider Konumuna Gelmesini Sağlamıştır. Özge Yapı Bu Üretimlerini, Prefabrike Yapı Sektörüne Getirdiği Kaynaksız Yapı Teknolojisi Ve Fibercement Teknolojisi İle Türkiye De İlk Defa Üretilen Hekimboard Ve Turksiding Markalı, A1 Sınıfı Yanmaz, Sudan Etkilenmez Cephe Ve Tavan Kaplama Malzemeleri Kullanarak Gerçekleştirmektedir. Özge Yapı A.Ş. Bugün Deneyimli, İstikrarlı, Katılımcı Ekibiyle Yurtdışında Ve Yurt İçinde Sürekli Gelişmeyi Hedefleyerek, Müşteri Odaklılığını Benimseyip İstikrarlı Büyüme Anlayışı İle Yoluna Devam Etmektedir. Özge Yapı’Nın Gücünü, Arge-Ürge Çalışmalarıyla Teknolojiye Yaptığı Yatırımlar, Kaliteli Ve Yenilikçi Hizmet Anlayışı İle Müşteriye Verdiği Güven Oluşturmaktadır. Çelik Villa Yapan Firmalar, En İyi Çelik Ev Yapan Firmalar, En İyi Çelik Villa Yapanlar, En İyi Çelik Ev İmalatı Yapan Firmalar
- Reklam -
Adres: 
Güzelyalı Mh. Kuru Sk. No:49 34903 Pendik / İstanbul - Türkiye

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Özge Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 18 Sonuç Daha Bulundu.
İlan No: 501608
İzmir Bayraklı İnşaat
1710/4 Sok. No:17-1/3 Mevlana Mah. Bornova/İzmir
İlan No: 404537
Ankara Saray-Kazan İnşaat Çelik Ev Ve Çelik Konstrüksiyon Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı
Modern Keresteciler Sanayi Sitesi Bekir Adıbelli Bulvarı No:13 Saray-Kazan / Ankara

Sayfalar

Özge Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim Yorumları

.

Özge Yapı Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509131
Son Güncelleme: 4 saat 3 dak önce