Buradasınız

Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi

İlan No: 404535
İlan Tarihi: Ça, 11/21/2018 - 20:09

Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Pendik
- Reklam -
Sabit Telefon: 
0 216 392 12 89
Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi Telefon, Adres, İletişmi Bilgileri 1989 Yılında İstanbul’Da Kurulan, Hafif Çelik Yapı Sektörünün Lider Firması Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş., Türkiye’De Ve Dünyada Yüksek Kalite Standartlarında Prefabrike Yapılar, Konteynerler Ve Çelik Konstrüksiyon Yapılar Üretmektedir. Hazır Yapıların Üretiminde Kullanılan Ana Hammaddelerin Tamamını Kendi Bünyesinde Üreten Hekim Holding’İn Amiral Gemisi Prefabrik Yapı A.Ş., Tüm Üretimlerinde Dünyada Önemli Bir Teknolojik Gelişme Olarak Kabul Görmüş Özel Tasarımlı Kaynaksız Yapı Teknolojisi Ve Türkiye’De İlk Defa Yine Kendi Bünyesinde Ürettiği Fibercement Levhaları Kullanmaktadır. Satış, Pazarlama, Üretim Ve Ar-Ge Bölümlerinde Çalışan Mühendis Ve Mimarlardan Oluşan Uzman Kadrosuyla Tüm Teknik Hesaplamaları Ve Tasarımları Kendi Bünyesinde Gerçekleştiren Prefabrik Yapı A.Ş., Yüksek Teknolojili Üretimin Yanı Sıra, Planlama, Tasarım, Yükleme, Lojistik, Montaj, Demontaj, Bina İçi Tesisat, Boya Ve Satış Sonrası Hizmetleri Ve Müşteri Odaklı Yaklaşımıyla Türkiye’De Ve Uluslararası Platformlarda Hizmet Sunmaya Devam Etmektedir. Çelik Villa Yapan Firmalar, En İyi Çelik Ev Yapan Firmalar, En İyi Çelik Villa Yapanlar, En İyi Çelik Ev İmalatı Yapan Firmalar
- Reklam -
Adres: 
Güzelyalı Mh. İstasyon Cd. Egemen Sk. No:11/3 14903 Pendik/İstanbul - Türkiye

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 18 Sonuç Daha Bulundu.
İlan No: 501601
Ağri Doğubeyazıt İnşaat
Çiftepınar Mah.İnegöl Caddesi. Mek Apt.Kat.4 Daire ; 13 Doğubeyazıt-Ağrı

Sayfalar

Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi Yorumları

.

Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509131
Son Güncelleme: 3 saat 28 dak önce