Buradasınız

Sarp Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim

İlan No: 404537
İlan Tarihi: Ça, 11/21/2018 - 20:09

Sarp Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Saray-Kazan
- Reklam -
Sabit Telefon: 
0 312 473 71 23
Sarp Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim Telefon, Adres, İletişmi Bilgileri Sarp Villa, Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim Tecrübesine, Mimarlık Ve Mühendislik Hizmetlerini Birleştirerek, Hafif Çelik Yapılar Konusunda Kendi Tesislerinde Yüksek Kapasite İle Üretim Yapan Sayılı Firmalardan Biridir. Fabrikamızın Kapasitesi, 2006 Ve 2009 Yıllarında Yapılan Ek Yatırımlarla Arttırılarak, Bugün Yaklaşık Olarak 180.000M2-Yıllık Üretim Hacmi İle, İstenilen Her Türlü Projenin Üretimini Gerçekleştirebilecek Güçtedir. Tasarım, Üretim Ve Uygulama Konusunda Tek Başına Hareket Ederek, Müşteri İsteklerine Hemen Cevap Verebilmektedir. Bugüne Kadar Müşterilerimizden Gelen Farklı Talepler Değerlendirilip, Pek Çok Alternatif Model Geliştirilmiştir. Bütün Modellerimizde Esas Olan; Depreme Ve Tüm İklim Şartlarına Dayanıklı Olduğu Kadar, Estetiğin Ve Uygun Maliyetin Bir Bütün Olarak Sunulmasıdır. Evin Modeli, Daha Önce Tasarlanmış Ve Üretilmiş Yüzlerce Model Arasından Seçilebileceği Gibi, Tamamen Kişinin Hayalinde Canlandırdığı Ve İçinde Yaşamak İstediği Gibi Bir Model De Olabilir. Üretim Aşamasında Tüm Yapı Elemanlarının, Bilgisayar Kontrolünde Ve Hata Payı Bırakılmadan Üretilmesi Yapıyı Ciddi Şekilde Etkileyecek İşçilik Ve Üretim Hatalarından Korumaya Yönelik Bir Uygulamadır. Bu Uygulama Sayesinde Zaman Kaybı Yaşanmadan, Müşterilerimize Villaları Teslim Edilmektedir. Sarpvilla® Evlerinde, Tüm Ülkelerde Kabul Gören Yerli Ve Yabancı En Kaliteli Yapı Malzemeleri Kullanılır. Sarp Villa Markası İle Üretilen Villalar; Dört Mevsim Rahatlıkla Oturulabilecek Konforda, Ses Ve Isı İzolasyonu En Uygun Şekilde, Bakım Ya Da Onarım Masrafı Gerektirmeyen Kalıcı Konutlardır. Estetik Açıdan Göz Alıcı, Mimari Açıdan Mükemmel Kullanışa Sahip Ve Depreme Dayanıklı Yapılardır. Çelik Villa Yapan Firmalar, En İyi Çelik Ev Yapan Firmalar, En İyi Çelik Villa Yapanlar, En İyi Çelik Ev İmalatı Yapan Firmalar
- Reklam -
Adres: 
Modern Keresteciler Sanayi Sitesi Bekir Adıbelli Bulvarı No:13 Saray-Kazan / Ankara

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Sarp Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim ile İlgili Diğer İlanlar

Toplam 18 Sonuç Daha Bulundu.
İlan No: 404535
İstanbul Pendik İnşaat Çelik Ev Ve Çelik Konstrüksiyon Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Yapımı
Güzelyalı Mh. İstasyon Cd. Egemen Sk. No:11/3 14903 Pendik/İstanbul - Türkiye

Sayfalar

Sarp Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim Yorumları

.

Sarp Villa Çelik Konstrüksiyon Villa Üretim İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509131
Son Güncelleme: 3 saat 18 dak önce