Buradasınız

Sistem Tasarim Uygulama Mobilya İnşa Tu Sa Lt Ş İkitelli Mobilya

İlan No: 489004
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 13:42

Sistem Tasarim Uygulama Mobilya İnşa Tu Sa Lt Ş İkitelli Mobilya

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
İkitelli
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2126750616
Sistem Tasarim Uygulama Mobilya İnşa Tu Sa Lt Ş İkitelli Mobilya Sanayi İstanbul Telefon, adres ve iletişim bilgileri Ziya Gökalp Mah İkitelli Küçükçekmece İstanbul  Mobilya Sanayi İstanbul Mobilya İkitelli İstanbul Mobilya Sanayi Firmaları İkitelli
- Reklam -
Adres: 
Ziya Gökalp Mah İkitelli Küçükçekmece İstanbul 

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Sistem Tasarim Uygulama Mobilya İnşa Tu Sa Lt Ş İkitelli Mobilya ile İlgili Diğer İlanlar

Sistem Tasarim Uygulama Mobilya İnşa Tu Sa Lt Ş İkitelli Mobilya Yorumları

.

Sistem Tasarim Uygulama Mobilya İnşa Tu Sa Lt Ş İkitelli Mobilya İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509135
Son Güncelleme: 3 saat 54 dak önce