Buradasınız

Smd Makina Turizm Tekstil İnş. İnşaat Malzemeleri İth.İhr. San.Ve Tic.

İlan No: 499724
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:00

Smd Makina Turizm Tekstil İnş. İnşaat Malzemeleri İth.İhr. San.Ve Tic.

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Kategori:

Şehir:

İlçe: 
Çiğli
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2323281930
Faks No: 
3281931
Smd Makina Turizm Tekstil İnş. İnşaat Malzemeleri İth.İhr. San.Ve Tic.Ltd.Şti. Çiğli Makina Sanayi İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 10014 Sk. No:9 İaosb Çiğli-İzmir Makina Sanayi İzmir Makina Çiğli İzmir Makina Sanayi Firmaları Çiğli
- Reklam -
Adres: 
10014 Sk. No:9 İaosb Çiğli-İzmir

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Smd Makina Turizm Tekstil İnş. İnşaat Malzemeleri İth.İhr. San.Ve Tic. ile İlgili Diğer İlanlar

Smd Makina Turizm Tekstil İnş. İnşaat Malzemeleri İth.İhr. San.Ve Tic. Yorumları

.

Smd Makina Turizm Tekstil İnş. İnşaat Malzemeleri İth.İhr. San.Ve Tic. İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509135
Son Güncelleme: 4 saat 5 dak önce