Ümit AKSOY - Aesthetic Director / Saç Ekimi, LHT, DHI & Estetik Cerrahi / Hair Transplantation

İlan No: 675943

İlanı Güncelle

Ümit AKSOY - Aesthetic Director / Saç Ekimi, LHT, DHI & Estetik Cerrahi / Hair Transplantation telefon numarası, Ümit AKSOY - Aesthetic Director / Saç Ekimi, LHT, DHI & Estetik Cerrahi / Hair Transplantation adresi, Ümit AKSOY - Aesthetic Director / Saç Ekimi, LHT, DHI & Estetik Cerrahi / Hair Transplantation nasıl gidilir?, Ümit AKSOY - Aesthetic Director / Saç Ekimi, LHT, DHI & Estetik Cerrahi / Hair Transplantation haritadaki yeri?

.

Ümit AKSOY - Aesthetic Director / Saç Ekimi, LHT, DHI & Estetik Cerrahi / Hair Transplantation şikayet ve yorumları okuyabilir, Ümit AKSOY - Aesthetic Director / Saç Ekimi, LHT, DHI & Estetik Cerrahi / Hair Transplantation şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Ümit AKSOY - Aesthetic Director / Saç Ekimi, LHT, DHI & Estetik Cerrahi / Hair Transplantation yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Advertisement

Sabit Telefon: 
0533 163 07 95

Şehir: 

Kategori: 

İlçe: 
Şişli
Ümit AKSOY - Aesthetic Director / Saç Ekimi, LHT, DHI & Estetik Cerrahi / Hair Transplantation telefon numarası, iletişim bilgileri ve adresi Fulya, Büyükdere Cd. No 74, 34394 Şişli/İstanbul İstanbul Şişli Ümit AKSOY - Aesthetic Director / Saç Ekimi, LHT, DHI & Estetik Cerrahi / Hair Transplantation, İstanbul Saç Ekimi Merkezleri, Şişli Saç Ekimi Merkezleri, Türkiyenin En iyi Saç Ekim Merkezleri Listesi ve Saç Ekim Fiyatları,
  • TRAŞSIZ SAÇ EKİMİ
seyrelmenin olduğu, saçların aralarına rahatlıkla girilebilen durumlarda saçlar kazınmadan ekim yapılması işlemidir.
  • KADIN SAÇ EKİMİ
saç ekimi ile birçok kadın kaybettiği ve aşırı zayıflayan saçlarını eski görünümüne kavuşturabilmektedir.
  • KAŞ EKİMİ
bakışlarınıza anlam katmanın en kalıcı yolu kaş ekimidir. kadın ve erkek farketmeksizin bir hastalık,kaza ya da kozmetiksel olarak istediğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlar.
  • SAKAL VE BIYIK EKİMİ
sakal ve bıyıklarınız yüzünüze uygun olarak tasarlanır. ekim son teknoloji choi kalem tekniği ile gerçekleşir ve doğal görünümlü sakal ve bıyığa sahip olursunuz.
Öne Çıkan Hizmetlerimiz:
SAÇ EKİMİ
Türkiye’de kullanılan en profesyonel saç ekim yöntemi. Saç kökleriniz beklerken asla verimini kaybetmez.
ICE FUE SAÇ EKİMİ
Türkiye’de kullanılan en profesyonel saç ekim yöntemi.Saç kökleriniz beklerken asla verimini kaybetmez.
SAKAL EKİMİ
Dünya’da ve Türkiye’de ilk defa ICE FUE yöntemi ile sakal ekimi.Doğallığınızdan asla ödün vermeyeceksiniz.
KAŞ EKİMİ
İstediğiniz kaşlara kavuşmak hayal değil! ICE FUE tekniği ile kaş ekiminde,ilk seans sonrası etkiyi kendi gözleriniz ile görün.
PRP
PRP tedavisinin bir mucize olduğunu kendi gözleriniz ile görün ! Bu hizmeti PRP uzmanlarından alın.
Adres: 
Fulya, Büyükdere Cd. No 74, 34394 Şişli/İstanbul