Buradasınız

Ünsan Yapı İnş.Güneş Enerjisi İmalat İthalat İhracat Taahhüt Turizm Sa

İlan No: 501432
İlan Tarihi: Paz, 02/10/2019 - 14:02

Ünsan Yapı İnş.Güneş Enerjisi İmalat İthalat İhracat Taahhüt Turizm Sa

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Advertisement

Şehir:

İlçe: 
Yenişehir
- Reklam -
Sabit Telefon: 
2327932742
Faks No: 
7934216
Ünsan Yapı İnş.Güneş Enerjisi İmalat İthalat İhracat Taahhüt Turizm San.Tic.A.Ş. Yenişehir Isıtma Soğutma Sistemleri İzmir Telefon, adres ve iletişim bilgileri 1201 Sk. No:17/1-G Yenişehir-İzmir Isıtma Soğutma Sistemleri İzmir Isıtma Soğutma Sistemleri Yenişehir İzmir Isıtma Soğutma Sistemleri Firmaları Yenişehir
- Reklam -
Adres: 
1201 Sk. No:17/1-G Yenişehir-İzmir

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Lütfen Güvenlik Sorusunu Cevaplayınız.

Yorumlar

Paylaşın

Ünsan Yapı İnş.Güneş Enerjisi İmalat İthalat İhracat Taahhüt Turizm Sa Yorumları

.

Ünsan Yapı İnş.Güneş Enerjisi İmalat İthalat İhracat Taahhüt Turizm Sa İlanı

Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Yeni Rehberim.com bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Yeni Rehberim.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Yeni Rehberim.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Yeni Rehberim.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Yeni Rehberim.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Yeni Rehberim.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yeni Rehberim.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yeni Rehberim.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Yeni Rehberim'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
Kayıtlı Veri Sayısı: 509133
Son Güncelleme: 12 saat 50 dak önce