Buradasınız

TELİF HAKLARI (DMCA)

Advertisement

Yeni Rehberim.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, Her İlanın içinde bulunan BU İLANI GÜNCELLE Formlarından ve İLETİŞİM SAYFAMIZDAN bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5- (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Dikkat! Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle adresinden iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden kaldırılacaktır.
yorum olarak yazılan hiç bir mesaj dikkate alınmaz yazılı Her İlanın içinde bulunan BU İLANI GÜNCELLE Formlarından ve İLETİŞİM SAYFAMIZDAN olarak gönderilen bildirimler dikkate alınır bilginize sunarız.
Yeni Rehberim.com içeriğini bazı internet sitelerine internet kullanıcılarının yüklemiş olduğu içeriklerden sağlamaktadır. Sitemiz içerisinde telifinizi çiğnediğini düşündüğünüz veya sizi rahatsız edici zarara uğratıcı içerik sayfalarını Her İlanın içinde bulunan BU İLANI GÜNCELLE Formlarından ve İLETİŞİM SAYFAMIZDAN Bize ilettiğinizde içerik en geç 3 gün içerisinde sistemden kalıcı olarak kaldırılacaktır.
Yeni Rehberim.com bir içerik havuzudur içeriğini internet kullanıcıları oluşturmaktadır ve tüm telif ve haklara saygılı yayın yapmayı prensip edinmiştir tüm iletileriniz ile özenle ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz teşekkür ederiz.
Reklam öneri ve şikayetleriniz ile ilgili İLETİŞİM SAYFAMIZDAN Bize mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Paylaşın

Kayıtlı Veri Sayısı: 512093
Son Güncelleme: 5 gün 1 saat önce